Våre ansatte

Våre ansatte

Ole Svendsen

Daglig leder

 

906 64 893
ole@fyrverkeri.no

Liv S. Sørlie

Økonomisjef

 

996 96 475
liv@fyrverkeri.no

Gudmund Nordsveen

Innkjøper / Pyrotekniker

Sertifiseringer: P-4, I, ADR1

992 60 049
gudmund@fyrverkeri.no

Tore Monjor

Salgssjef / Pyrotekniker

Sertifiseringer: P-4

901 69 881
tore@fyrverkeri.no

Kari Anne Sørlie

Kontormedarbeider / Pyrotekniker

Sertifiseringer: P-4, T, F, ADR1

988 88 808
karianne@fyrverkeri.no

Morten Moen

Pyrotekniker

Sertifiseringer: P-4, T, ADR1

908 23 716
moen@fyrverkeri.no

Ønsker du å bli forhandler?

Ta kontakt med vår salgssjef eller din lokale selger!

Roy Tajet

Hedmark / Oppland

911 44 947
roy@fyrverkeri.no

Ole-Bjørn Rogne

Sør-Trøndelag / Møre og Romsdal / Sogn og Fjordane

412 34 551
oleb@fyrverkeri.no

Gjermund A. Wik

Finmark / Nord-Troms

992 60 049
gjermund@fyrverkeri.no

Steven Weltzien

Haugesund og omegn

938 22 865
steven@fyrverkeri.no

Olav Selliken

Haugesund og omegn

909 40 540
olav@fyrverkeri.no

Robert Steen

Bergen og omegn

993 51 892
robert@fyrverkeri.no

Ørjan Totland

Bergen og omegn

918 83 094
orjan@fyrverkeri.no